Bramy i furtki

W sprzedaży mamy kompletne furtki i bramy wyposażone fabrycznie w profesjonalny osprzęt (zamki, zawiasy itp.)

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną ofertę bram przesuwnych, bram uchylnych oraz furtek. Wszystkie elementy ogrodzenia wytwarzane są według standardowych wymiarów lub na wymiar podany przez klienta.

ZASTOSOWANIE BRAM I FURTEK

- posesje prywatne
- osiedla mieszkaniowe
- place zabaw
- hale fabryczne
- magazyny
- tereny wojskowe
- obiekty użyteczności publicznej
- porty lotnicze


BRAMY PRZESUWNE

Bramy przesuwne samonośne dzięki jednoskrzydłowej konstrukcji sprawdzają się w miejscach, w których ważna jest wygoda oraz szybkość obsługi. Bramy samonośne nie mają podparcia nad wyjazdem.Dzięki temu są niezawodne niezależnie od warunków pogodowych. Działająnawet wtedy, gdy podjazd jest pokryty piaskiem, błotem śniegiem lub lodem.

Standardowy wymiar: 4m x 1,53m. Inne wymiary: od3m do 12m szerokośći.
Posiadamy w ofercie dodatkowe wyposażenie w automatykę: siłownik z centralką, listwa zębata, fotokomórki i pilot.

PRZYKŁAD BRAMY PRZESUWNEJ

BRAMY DWUSKRZYDŁOWE

Bramy dwuskrzydłowe sąwyposażone w regulowane zawiasy, odboje z ryglem, klamki z wkładkami patentowymi. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów zachowują wytrzymałość, trwałość oraz prostą i wygodną obsługę.

Standardowy wymiar: 4m x 1,53m. Inne wymiary: od3m do 10m szerokośći.
Posiadamy w ofercie dodatkowe wyposażenie w automatykę: siłownik z centralką, listwa zębata, fotokomórki i pilot.

PRZYKŁAD BRAMY DWUSKRZYDŁOWEJ

FURTKI

Proponowane przez firmęSILESIANIT furtki są produkowane tylko z najwyższej jakości materiałów. Bazujemy na nowoczesnych technologiach oraz specjalnie opracowanych i sprawdzonych przez nas konstrukcjach.
W oparciu o specyfikację techniczną produkujemy furtki standardowe oraz nietypowe na specjalne zamówienie. Furtka możę być wyposażonaw dodatkowe opcje, np. : elektrozaczep pod domowfon lub samozamykacz.

Furtki są standardowo wyposażone w dwa słupy, zaczep, zamek z bezpieczną wkładką firmy GERDA, a także w klamki lub gałki w przypadku wersji z elektrozaczepem. Furtki są cynkowane, a na życzenie klientów mogą być lakierowane proszkowo w wybranym kolorze.

Standardowe wymiary furtek: 1m x 1,23m, 1m x 1,53m, 1m x 1,73m, 1m x 2,03m.

PRZYKŁAD FURTKI

  

Zobacz galerię
Bramy i furtki
Top